Aktualności
Poranna rozmowa w RMF FM
wtorek, 7 marca 2017RMF FM
Gościem porannej rozmowy z redaktorem Robertem Mazurkiem w RMF FM był poseł Jarosław Kalinowski. Zapraszamy do wysłuchania wywiadu (03.03.2017). […]
Rozmowy o tańcu w Opinogórze
piątek, 3 marca 2017Aktualności z kraju

W pięknym otoczeniu Oranżerii Muzeum Romantyzmu w Opinogórze w niedzielne popołudnie 19 lutego 2017 r. odbyło się nietypowe spotkanie. Gościem „Saloniku Elizy", inicjatywy cyklicznych spotkań z ludźmi szeroko pojętej kultury i sztuki, był poseł Jarosław Kalinowski.

 […]
Posiedzenie komisji AGRI
czwartek, 2 marca 2017Aktualności z Parlamentu Europejskiego
Najważniejsze problemy poruszane przez Komisję Rolnictwa i Rozwoju Wsi w Parlamencie Europejskim, która obradowała w dniach 27 i 28 lutego 2017 r. […]
Śniadanie w Trójce
poniedziałek, 27 lutego 2017Trójka

„Nikt nie kwestionuje potrzeby naprawy wymiaru sprawiedliwości. Jednak to, co jest zapowiadane i już zostało przedłożone przez PiS - nadzorowanie sędziów przez polityków, instrumenty wpływania na sędziów - to powrót do standardów komunistycznych" - o próbach ograniczania niezależności władzy sądowniczej rozmawiali goście „Śniadania w Trójce" (25.02.2017).

Śniadanie w Trójce
poniedziałek, 27 lutego 2017Trójka

Tym razem dyskusja w porannej sobotniej audycji toczyła się w kontekście dorocznej konferencji nt. bezpieczeństwa w Monachium. Wydaje się, że o ile wszyscy goście Beaty Michniewicz zgodziliby się, że dla całej Europy relacje transatlantyckie są niezwykle ważne, o tyle różnią się w ocenie bezpieczeństwa geopolitycznego, jakie się z nimi obecnie wiąże (18.02.2017).

Spotkanie z sadownikami w Grójcu
środa, 22 lutego 2017Aktualności z kraju

W poniedziałek 20 lutego w Grójcu odbyło się spotkanie zorganizowane przez Związek Sadowników RP. Jednym z gości seminarium „Innowacje dla rolnictwa" był poseł do Parlamentu Europejskiego Jarosław Kalinowski.

 […]
Plantatorzy buraka cukrowego w Brukseli
piątek, 17 lutego 2017Aktualności z Parlamentu Europejskiego

Posłowie do Parlamentu Europejskiego Polskiego Stronnictwa Ludowego zaprosili polskich plantatorów buraka cukrowego do siedziby Parlamentu Europejskiego w Brukseli. Spotkanie odbyło się 16 lutego 2017 roku.

 

 […]