Do siego roku! Spotkanie noworoczne w Ostrołęce

 Jak zwykle na progu nowego roku poseł Jarosław Kalinowski zaprosił ludowców, samorządowców i społeczników z regionu ostrołęckiego na uroczyste spotkanie. Jak zwykle było i merytorycznie, i artystycznie. Podsumowaniu minionych wydarzeń i kreśleniu planów na najbliższe miesiące towarzyszyły żywiołowe występy zaprzyjaźnionych zespołów.

Liczba gości, którzy zaszczycili gospodarza swoją obecnością, była miłym zaskoczeniem nie tylko dla niego samego. Prawie 300 osób odpowiedziało na zaproszenie i zechciało piątkowy wieczór 11 stycznia 2019 roku spędzić wspólnie z posłem Jarosławem Kalinowskim.

Wśród gości znaleźli się starzy i nowi włodarze gminni i powiatowi. Przybyli m.in.: wiceprezydent Ostrołęki, pan Maciej Kleczkowski, starosta ostrołęcki, pan Stanisław Kubeł, burmistrz Myszyńca, pani Elżbieta Abramczyk, wójtowie gmin powiatu ostrołęckiego oraz sąsiednich, panie z Kół Gospodyń Wiejskich oraz przedstawiciele izb rolniczych.

Miłe akcenty podczas spotkania można by wymieniać długo. Były noworoczne życzenia, były polityczne marzenia. Można było posłuchać śpiewającą panią burmistrz i kolędujących wspólnie z Kapelą Brata Zenona wójtów, starostę, posła Kalinowskiego. Chyba największą niespodzianką wieczoru była jednak piosenka o „Super Jarku" wykonana specjalnie dla posła przez niezastąpione Kurpianki.

Na początku nowego roku pozostaje życzyć nam wszystkim, by polska polityka była taka, jak coroczne spotkanie ludowej rodziny w Ostrołęce - otwarta na inne środowiska, pełna wzajemnego szacunku, merytoryczna i pozbawiona negatywnych niszczących emocji.

GALERIĘ ZDJĘĆ ZE SPOTKANIA OBEJRZEĆ MOŻNA TUTAJ